X
 

   
  Mátészalkai MTK Asztalitenisz Szakosztálya.  
     
 
 
 
A Ping-Pong suli
  Játékosaink
  Galéria
  Edzések bemutatása
Asztalitenisz Történelem
  Asztalitenisz története
HEGTIBWOOD ÜTŐFÁK
  Ütőfák bemutatása
  Hegtibwood galéria
  Ütőfák alapanyagai
Különleges ütőfák
  Ütőfák történelme
linkek
  Asztalitenisz linkek
Magunkról
  Magunkról
  Játékosaink
  Elérhetőségünk
  Támogatóink
  Galéria
Megyei I.osztály
  Sz.Sz.B. Megyei I oszt. eredmények
Ranglisták
  Sz.Sz.B. Megyei I.oszt.
  Országos újonc fiú
  Sz.Sz.B.Megyei I.oszt.egyéni rangsor
Sportszer vásárlás
  Internetes vásárlás
  Sportszer
  Bazár
 
 
újonc fiú
1. Heiszman Henrik-11729-U13-KSI SE-310p
2. Molnár István Patrik-12267-U13-Jászkun Volán SC Szolnok-260p
3. Both Levente-13266-U13-MALÉV Sport Club-191p
4. Nguyen Duc Dániel-12889-U13-Magyar-Kínai Asztalitenisz Klub-135p
5. Velkey József-12736-U12-Ceglédi VSE-102p
6. Mezei Levente-12740-U13-Kecskeméti Sportiskola-84p
7. Juhász Patrik-12429-U11-KSI SE-79p
8. Tóth Bence-12946-U13-Kecskeméti Sportiskola-77p
9. Schmidt Máté-12595-U13-Ceglédi VSE-43p
10. Szabó Bence-12743-U12-BVSC-Zugló SI-40p
11. Szabó Dániel-12739-U13-Kecskeméti Sportiskola-40p
12. Sós Bendegúz-14422-U12-Budaörsi SC-28p
13. Hogye Gábor-12721-U11-PTE DSE PEAC-26p
14. Pásztor Máté-14360-U12-BVSC-Zugló SI-26p
15. Terék Dániel-13356-U13-Pénzügyor SE-25p
16. Németh Márton-13283-U12-Balatonfüredi FC-24p
17. Nagy Csaba-13292-U12-Szombathelyi Aszt. Kör-22p
18. Both Olivér-13316-U10-MALÉV Sport Club-22p
19. Kisvarga Benjámin-14361-U13-Pénzügyor SE-18p
20. Nagy Norbert-12651-U13-Budaörsi SC-18p
21. András Csaba-13315-U10-BVSC-Zugló SI-16p
22. Molnár Dávid-12875-U11-Nyírbátori ASE-14p
23. Nagy Viktor-12737-U12-Kecskeméti Sportiskola-14p
24. Soós Barnabás-13293-U12-Szombathelyi Aszt. Kör-14p
25. Tarr Viktor-12973-U11-TURRIS SE Sopron-14p
26. Terék Norbert-13355-U10-Pénzügyor SE-14p
27. Ádám Valentin-13006-U11-Bajai T. Sportegyesület-12p
28. Páris Artur-13291-U10-Dózsa Diák Sportegyesület-10p
29. Kiss Barnabás-14419-U12-Budaörsi SC-10p
30. Farkas Ezékiel-12976-U11-Mosonmagyaróvári TE-9p
31. Pálfy János Jakab-14112-U11-BVSC-Zugló SI-9p
32. Marossy Dénes-14424-U13-Budaörsi SC-7p
33. Vagyóczki Patrik-12214-U12-MALÉV Sport Club-7p
34. Bolgár Tamás-12885-U10-Tolnai Asztaliten.Club-7p
35. Gaszt Bálint-13261-U12-Komlói Bányász SK-7p
36. Kaposi Péter-14436-U12-Szombathelyi Aszt. Kör-7p
37. Csekő Dániel-12888-U12-Nyírbátori ASE-7p
38. Nagy Nándor Zalán-12858-U11-Mátészalkai MTK-7p
39. Szabalics Tamás-14115-U13-BVSC-Zugló SI-7p
40. Hogye Dániel-13256-U9-PTE DSE PEAC-7p
41. Sági Ádám-14468-U12-TURRIS SE Sopron-7p
42. Kovács Kristóf-14464-U10-Gyori Elektromos Vasas SK-6p
43. Milbacher Márton-15419-U12-PTE DSE PEAC-6p
44. Mutter Ádám-13253-U13-Komlói Bányász SK-6p
45. Castillo-Hoós Marcell Ákos-13280-U12-BVSC-Zugló SI-5p
46. Fekete Balázs-12857-U12-Mátészalkai MTK-5p
47. Iván Bertold-14673-U12-Budaörsi SC-5p
48. Lotz Gergo-14428-U13-Budaörsi SC-5p
49. Rábai Balázs-13281-U12-Gyori Elektromos Vasas SK-5p
50. Rozina Balázs-13727-U12-Komlói Bányász SK-5p


Kapcsolat
Név:
E-mail:
Üzenet: